Thursday, February 2, 2017

Sri Lanka - Perfect Layover

Ze Srí Lanky jsem opravdu nadšená. Zrovna jsem si říkala, že jsem si připadala, jak kdybych se vrátila z dovolený. Časy letů byly docela dobrý, takže jsem nebyla unavená a ještě jsem stihla nachytat nějakej ten bronz.
Lítáme sektor Dubaj-Male-Colombo. Letadlo je plný spokojených turistů, který buď letí na dovolenou nebo v opačnym případě z dovolený. Pro mě to znamená spoustu evropských pasažérů = pohoda let.
Hotel byl jen kousek od letiště. Sice to znamená, že není u moře, ale bazén byl fajn. Přiletěli jsme asi cca kolem šestý večer. Neměla jsem ještě hlad, tak jsem se rozhodla, že zajdu dolů na jedno pivo. Tenhle nápad mělo zřejmě vícero z nás, tak se nás tam nakonec sešlo asi šest. No a z jednoho piva byly 3 a já už jsem se fakt musela jít najíst. 
Srí Lanka je známa pro seafood, takže jsem neváhala ani na minutu a objednala krevety. No a pak se pilo dál a dál. V jednu ráno jsem se už musela zvednout a odejít, protože jsem z dalšího dne něco chtěla mít.No ale nastal menší problém. Zapomněla jsem číslo pokoje. Proč to sakra nemůžou psát na ty karty? Určitě nejsem jediná, kdo to občas zapomene v rámci lehké opilosti. No věděla jsem, že je to druhý patro. Tak jsem zkusila několik dveří a  ty šestý byly konečně moje.
Lidi s kterýma sem se domluvila na pláž odpadli(některý národy fakt nic nevydrží) a samotný se mi nechtělo. Odebrat se k bazénu nakonec nebyl úplně špatnej nápad. Nejdřív sem tam byla asi hodinu úplně sama, ale pak se to začalo plnit a 90% z toho byli cabin crew. Někdo od nás, Fly Dubai, Qatar.. Přísahám, že kdyby sme večer neodlítali, tak to bude jedna velká bazénová párty.
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
 Jen vám poradim. Když sedíte v bazénu a povídáte, občas se taky otočte, přetočte nebo prostě změňte pozici, protože já si spálila jen jednu stranu těla. A to opravdu není dobrý. 
Takže pokud bych to měla shrnout. Jsou tam snad ty nejmilejší lidi na planetě. Vypadaj trochu jako Indové, ale od jejich chování mají hodně, hodně daleko. Perfektně jsem si odpočinula. Let to nebyl vůbec náročnej a musim se tam ještě vrátit, protože sem nestihla jít na pláž ani na žádnej výlet. 
Mějte se hezky XOXO

4 comments:

 1. Snad jsem pochopila dobře, že jsi letuška :-) Musí to být úchvatná práce. Fotky jsou moc krásné. Hlavně ta u bazénu. Krevety musely být skvělé <3

  ReplyDelete
 2. Pěkný blog a určitě i super práce. Poznáš tak celý svět i když věřím, že to musí být hodně náročné :-)
  All my cosmetics

  ReplyDelete
 3. Pane božeee!!! Miluju tvůj blog! Píšeš úžasně! A skvěle se bavím! :D Také jeden píšu tak kdybys měla čas a chuť budu moc ráda, když se mrkneš. Přeji mnoho lásky a štěstí.
  JORIES

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. ������

  ReplyDelete